Як познайомити учнів зі штучним інтелектом?

Ідеї, поради

Розіграш інтерактивної історії "Подорож до міста ШІ", де учні самі обирають розвиток подій. Створення власного розумного асистента за допомогою простих програмних платформ (наприклад, Scratch). Дебати "За і проти ШІ": учні готують аргументи та обговорюють потенційні плюси та мінуси штучного інтелекту. Експеримент з машинним навчанням: використання онлайн-інструментів для тренування простої моделі ШІ, наприклад, для розпізнавання тексту або зображень. Ігрові симуляції з ШІ: використання ігор, де штучний інтелект є противником або помічником, для дослідження його можливостей. Творчі проєкти з ШІ: створення музики, малюнків або історій за допомогою інструментів, заснованих на ШІ. Віртуальні екскурсії до лабораторій та компаній, які розробляють технології ШІ. Гостьові лекції від експертів у галузі штучного інтелекту. Проєкт "ШІ в нашому житті": дослідження та презентація прикладів використання ШІ в повсякденному житті. Конкурс на кращий штучний інтелект: учні пропонують ідеї, як ШІ може вирішувати соціальні, екологічні чи технічні проблеми.

Курси підвищення кваліфікації

Курси на 4 або 30 год., які можна пройти коли завгодно (переглядайте матеріали безкоштовно або придбайте повний доступ з сертифікатом).

Вебінари

Вебінари в записі можна пройти коли завгодно (переглядайте запис безкоштовно або придбайте повний доступ з сертифікатом).

Поняття й терміни

Добірки Інтернет-ресурсів за термінами, поняттями, явищами (користуйтесь повністю безкоштовно).

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База порад" - це каталог ідей, корисних посилань та рекомендацій з актуальних педагогічних тем, який допомагає вам знаходити нові ідеї та вирішувати методичні проблеми. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: текст у цьому каталозі генерується нейромережами (авторів-людей немає), тому платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за можливі неточності текстів, створених штучним інтелектом. Якщо, на вашу думку, слід відкорегувати вміст, напишіть нам.