50% з ваших покупок - на ЗСУ

Усе, що придбаєте на "УМІТИ" до 11.12.2022 (23:30), наближатиме нашу перемогу.

Ваші кошти будуть перераховані до фонду "Учитель іде в ЗСУ".
Слава Україні!

Курси підвищення кваліфікації

Оберіть свій предмет:

інклюзія, корекція мовленняінформатикаісторіяанглійська мовабіологіягеографіягромадянська освітадошкільна освітаетиказарубіжна літературазахист Україниздоров'яматематикамистецтвонімецька моваНУШпізнаємо природупедагоги-організаторипозашкільна освітаправознавствопсихологіясоціальні педагогитрудове навчання, технологіїукраїнська мова та літературафізика, астрономіяфізкультурафінанси, економікахіміяя досліджую світ

Переглянути всі курси

База ресурсів

Це своєрідний бібліографічний покажчик з матеріалами до уроків, який полегшує щоденну роботу педагога - підготовку до занять. Тут містяться відео, дидактичні матеріали, інструменти тощо з різних джерел за класами, предметами й темами згідно чинних програм. Перегляд повністю безкоштовний.

Оберіть потрібний клас:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Детальніше про Базу

Переможний коментар

Тижневе змагання триває до 11.12.2022, 23:45.

Щотижня (з понеділка до неділі) ви можете розв'язувати головоломки на швидкість і змагатись за першість у рейтингу. Винагорода за І місце - 250 грн на бонусний рахунок, ІІ - 100 грн, ІІІ - 50 грн. Щоб потрапити в рейтинг, у кожному тижневому змаганні потрібно зіграти мінімум 2 рази. Протягом 1 дня можна зіграти тільки 1 раз. Ваш загальний результат - це середній витрачений час на всі розв'язані головоломки протягом тижня. Чим цей час менший, тим вище ви в рейтингу. Успіхів!

Розв'язати головоломку дня

Платформа "УМІТИ" - суб'єкт підвищення кваліфікації

Центр нової освіти Івана Іванова (ФОП Іванов І.Ю.) є суб'єктом підвищення кваліфікації. Усі навчальні курси, пропоновані на цьому сайті, відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).